Våre Medarbeidere

Øyvind Rudshaug
Daglig leder - Mobil Tlf:(+47) 917 99 401
Øyvind Rudshaug
Daglig leder - Mobil Tlf:(+47) 917 99 401

Øyvind Rudshaug er sivil ingeniør og daglig leder i firmaet Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 821 - E Post adresse: oyvind@prias.no

Uno Halvor Sætheråsen
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 917 99 403
Uno Halvor Sætheråsen
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 917 99 403

Uno Halvor Sætheråsen er ingeniør i firmaet Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 825 - E Post adresse: uno@prias.no

Trond André Lillebekk
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 917 99 402
Trond André Lillebekk
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 917 99 402

Trond André Lillebekk er ingeniør i firmaet Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 826 - E Post adresse: trond@prias.no

Ronny Østmoen
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 951 51 191
Ronny Østmoen
Ingeniør - Mobil Tlf: (+47) 951 51 191

Ronny Østmoen er ingeniør i firmaet Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 824 - E Post adresse: ronny@prias.no

Moustafa Abdan
Teknisk tegner– Mobil Tlf: (+47) 461 11 178
Moustafa Abdan
Teknisk tegner– Mobil Tlf: (+47) 461 11 178

Moustafa Abdan er ansatt som teknisk tegner hos oss i Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 823 - E Post adresse: moustafa@prias.no

Kjell Hansen
Tekniker – Mobil Tlf: (+47) 958 15 016
Kjell Hansen
Tekniker – Mobil Tlf: (+47) 958 15 016

Kjell Hansen er tekniker hos oss i Prosjektråd Innlandet AS. Direkte Tlf: (+47) 628 82 826 - E Post adresse: kjell@prias.no

Ingvil Østby
Kontorsjef - Mobil Tlf: (+47) 997 30 984
Ingvil Østby
Kontorsjef - Mobil Tlf: (+47) 997 30 984

Ingvil Østby er kontorsjef i firmaet Prosjektråd Innlandet AS. Kontorsjef Direkte Tlf: (+47) 628 82 822 - E Post adresse: ingvil@prias.no

Torgeir Solberg
Byggingeniør – Mobil tlf: (+47) 412 90 889
Torgeir Solberg
Byggingeniør – Mobil tlf: (+47) 412 90 889

Torgeir Solberg er ansatt som byggingeniør hos oss. Prosjektråd Innlandet AS. Direkte tlf: (+47)628 82 829 – E post adresse: torgeir@prias.no